Reference

Máme za sebou stovky spokojených klientů

Několika z nich jsme se zeptali, jak jsou spokojeni s našimi službami. A tady jsou jejich odpovědi.
Chcete se i vy stát našimi klienty?
Jan Bartoš

Jan Bartoš Hornbach.cz

S agenturou PLACEMENT.cz postupně posouváme kvalitu našich PPC reklam kupředu. Pomáhají nám s automatizací, ale také s tvorbou reklam. Jejich rychlost, flexibilita a kvalita je pro nás velmi důležitá a proto spolupráci neustále rozšiřujeme.

Michaela Kulhavá

Michaela Kulhavá Cistedrevo.cz

U firmy PLACEMENT.cz máme jistotu, že je naše ČistéDřevo.cz v dobrých rukou. Spolupráce klape přesně podle nastavených plánů a všechno, co si na schůzkách domluvíme, platí. PLACEMENT.cz vždy přichází s nápady a vylepšeními, která našemu dřevěnému e-shopu pomáhají růst.

Jana Dastigová

Jana Dastigová NEJLEVNEJSISPORT.cz

Agenturu PLACEMENT.cz můžeme jen doporučit, spolupráce s celým týmem je na profesionální úrovni a vyhovuje nám zejména jejich orientace na výsledek, rychlé řešení a že vždy platí, na čem se dohodneme. Víme, že naše PPC kampaně jsou v dobrých rukou a naše dlouholetá spolupráce je toho zárukou. Není potřeba měnit to, co funguje.

Radim Kvasnica

Radim Kvasnica PneuOK.cz

Spolupráce s PLACEMENT.cz si velice vážím, jejich komplexní přístup je pro nás velkým přínosem a také výražně ovlivnil můj náhled na reklamu, kterou spolu tvoříme.

Co říkají klienti o spolupráci

Například pro tyto význámné klienty

jsme zřizovali PPC kampaně v minulosti:

Domluvte si s námi schůzku a uvidíte, že si nás zamilujete!

Nebojte se nám zaslat svůj dotaz nebo požádát o nezávázné řešení. Ozveme se vám.

Kontaktovat