Služby

Jak vám pomůžeme

Jednoduše, ukážeme vás na internetu. Sami podnikáme a uvažujeme jako byznysmani. Máme mnohaleté zkušenosti s velkými i malými brandy a víme, co děláme. Poradíme vám při online podnikání a postaráme se o efektivní výkon vašich reklamních kampaní. Známe různé strategie, které jsme testovali a máme dokonalý přehled, co funguje. Navíc, během naší spolupráce komunikujete se specialisty, kteří vaši reklamu přímo spravují a vyhnete se řadě obchodních omáček.

Co vám můžeme nabídnout?

Vytvoření a správa PPC reklamy

Zaměřujeme se na výkonnostní PPC reklamy a využíváme chytré nástroje, které šetří čas a zvyšují výkonnost. Pomocí automatizace dostává práce s PPC nový rozměr.

Konzultace a školení PPC reklamy

Proškolili jsme stovku lidí, strávili jsme tisíce hodin konzultacemi… hodila by se i vám jednorázová konzultace PPC reklamy, nebo rovnou proškolení celého vašeho týmu?

Audity PPC kampaní

Zjistěte, kde děláte chyby, které vás stojí nemalé peníze. Chcete více nápadů a příležitostí ke zlepšení? Poptejte nezávislý audit od seniorních PPC specialistů.

E-mail a SMS marketing

E-mail marketing přivádí věrné zákazníky a zvyšuje zisky. Správně uchopený e-mailing generuje loajální zákazníky, zvyšuje návštěvnost webu, zvedá počet objednávek a dělá vás atraktivní.

Zbožové srovnávače

Chytrá automatizace přináší výsledky a úsporu času. Spokojenost klientů s naší prací tak často vede k rozšíření spolupráce o další kanály - správa zbožových srovnávačů (Zboží.cz, Heureka.cz/sk).

Správa reklam na sociálních sítích

Řeknete, co chcete měřit, my to zařídíme. V Google Analytics nastavíme cokoliv. A když bude třeba, založíme Google Tag Manager pro nasazení měřících kódů. Data odpoví na všechno. My je pro vás vytáhneme.

Webová analytika a GTM

Existují e-shopy se zbožím jako dělaným k prodeji přes sociální sítě. Podobné je to i s online projekty. Facebook, Instagram a YouTube spravujeme nejen jim, ale i těm méně „předurčeným“. A funguje to. Vám bude taky.

Domluvte si s námi schůzku a uvidíte, že si nás zamilujete!

Nebojte se nám zaslat svůj dotaz nebo požádát o nezávázné řešení. Ozveme se vám.

Kontaktovat