Seniorní specialisté PPC reklamy

Od roku 2010 se zabýváme čistě PPC reklamou v Google Ads, Skliku a na Facebooku. Jsme jiní, osobní a reklamu připravujeme individuálně na míru. Klient je pro nás na prvním místě. Sami podnikáme, pohybujeme se v byznysu a s rozpočty zacházíme jako s vlastními penězi - investujeme je, když to má smysl.

Zobrazte si refenrence

Odkud přivedeme vaše zákazníky?

Vytvoření a správa PPC reklamy

Zaměřujeme se na výkonnostní PPC reklamy a využíváme chytré nástroje, které šetří čas a zvyšují výkonnost. Pomocí automatizace dostává práce s PPC nový rozměr.

Konzultace a školení PPC reklamy

Proškolili jsme stovku lidí, strávili jsme tisíce hodin konzultacemi… hodila by se i vám jednorázová konzultace PPC reklamy, nebo rovnou proškolení celého vašeho týmu?

Audity PPC kampaní

Zjistěte, kde děláte chyby, které vás stojí nemalé peníze. Chcete více nápadů a příležitostí ke zlepšení? Poptejte nezávislý audit od seniorních PPC specialistů.

E-mail a SMS marketing

E-mail marketing přivádí věrné zákazníky a zvyšuje zisky. Správně uchopený e-mailing generuje loajální zákazníky, zvyšuje návštěvnost webu, zvedá počet objednávek a dělá vás atraktivní.

Zbožové srovnávače

Chytrá automatizace přináší výsledky a úsporu času. Spokojenost klientů s naší prací tak často vede k rozšíření spolupráce o další kanály - správa zbožových srovnávačů (Zboží.cz, Heureka.cz/sk).

Správa reklam na sociálních sítích

Řeknete, co chcete měřit, my to zařídíme. V Google Analytics nastavíme cokoliv. A když bude třeba, založíme Google Tag Manager pro nasazení měřících kódů. Data odpoví na všechno. My je pro vás vytáhneme.

Webová analytika a GTM

Existují e-shopy se zbožím jako dělaným k prodeji přes sociální sítě. Podobné je to i s online projekty. Facebook, Instagram a YouTube spravujeme nejen jim, ale i těm méně „předurčeným“. A funguje to. Vám bude taky.

Nestali jsme se odborníky přes noc. Naše certifikáty:

Máme za sebou stovky spokojených klientů

Několika z nich jsme se zeptali, jak jsou spokojeni s našimi službami. A tady jsou jejich odpovědi.
Chcete se i vy stát našimi klienty?
Jan Bartoš

Jan Bartoš Hornbach.cz

S agenturou PLACEMENT.cz postupně posouváme kvalitu našich PPC reklam kupředu. Pomáhají nám s automatizací, ale také s tvorbou reklam. Jejich rychlost, flexibilita a kvalita je pro nás velmi důležitá a proto spolupráci neustále rozšiřujeme.

Michaela Kulhavá

Michaela Kulhavá Cistedrevo.cz

U firmy PLACEMENT.cz máme jistotu, že je naše ČistéDřevo.cz v dobrých rukou. Spolupráce klape přesně podle nastavených plánů a všechno, co si na schůzkách domluvíme, platí. PLACEMENT.cz vždy přichází s nápady a vylepšeními, která našemu dřevěnému e-shopu pomáhají růst.

Jana Dastigová

Jana Dastigová NEJLEVNEJSISPORT.cz

Agenturu PLACEMENT.cz můžeme jen doporučit, spolupráce s celým týmem je na profesionální úrovni a vyhovuje nám zejména jejich orientace na výsledek, rychlé řešení a že vždy platí, na čem se dohodneme. Víme, že naše PPC kampaně jsou v dobrých rukou a naše dlouholetá spolupráce je toho zárukou. Není potřeba měnit to, co funguje.

Radim Kvasnica

Radim Kvasnica PneuOK.cz

Spolupráce s PLACEMENT.cz si velice vážím, jejich komplexní přístup je pro nás velkým přínosem a také výražně ovlivnil můj náhled na reklamu, kterou spolu tvoříme.

Placement.cz team

Řekli jsme si, že to zkusíme společně a jinak

Děláme přesně to, co nás baví a čemu rozumíme. Náš příběh začal zaměstnáním v agenturách, poté na volné noze. U Kuby se mi líbila jeho pracovitost a vystupování. Pozval jsem ho na oběd a nadhodil myšlenku spojit se jako dva freelanceři s vizí založit vlastní PPC agenturu. A tak se stalo ☺. Společně vám chceme dát ten nejlepší servis v PPC reklamě, jaký dokážeme. Vyplatilo se nám vytvořit širší tým a spojit kvalitní síly, sdílet zkušenosti, zvýšit efektivitu a zajistit vám, našim klientům, co nejlepší výsledky a výkon reklamních kampaní.

Domluvte si s námi schůzku a uvidíte, že si nás zamilujete!

Nebojte se nám zaslat svůj dotaz nebo požádát o nezávázné řešení. Ozveme se vám.

Kontaktovat